Inicjatywy podróżnicze objęte patronatem Turcji w Sandałach

Zbliża się sezon wakacyjny i pojawiają się bardzo ciekawe inicjatywy podróżnicze. Dwie z nich objął swoim patronatem medialnym portal Turcja w Sandałach. Chcemy w ten sposób wspierać dzielnych podróżników, którzy podróżują niezależnie, a co więcej - nietypowo. Linki do prowadzonych przez nich blogów znajdziecie w sekcji Patronat, widocznej po lewej stronie portalu.

Pierwsza objęta naszym patronatem wyprawa to wędrówka tzw. Sułtańskim Szlakiem, czyli ze Stambułu do Wiednia. Dzielna podróżniczka Agnieszka Ptaszyńska zamierza przejść całą trasę na piechotę, a swoimi doświadczeniami będzie dzielić się na prowadzonym przez nią blogu Zależna w podróży oraz na łamach Turcji w Sandałach.

Druga wyprawa, która zapowiada się równie ciekawie, to Kaukaz i Bliski Wschód 2013. Jej pomysłodawca - Karol Werner - będzie przemierzać wraz z kolegą Piotrkiem rowerowy szlak wiodący przez Kaukaz, Iran i Irak do wschodniej Turcji. Również w tym wypadku liczymy na ciekawą relację z podróży.

Gorąco zachęcamy naszych Czytelników do udzielenia wsparcia (moralnego i nie tylko) podróżnikom, których pomysły na podróż wykraczają poza utarte schematy wakacyjne. Już wkrótce napiszemy na naszych łamach o obu tych inicjatywach!