Kurs języka tureckiego w Centrum Języka Tureckiego Lisan

Centrum Języka Tureckiego LisanCzy myśleliście kiedyś nad nauką języka tureckiego? Niezależni podróżnicy z pewnością niejednokrotnie znajdują się podczas wyprawy w sytuacjach, w których znajomość tego języka znacznie ułatwiłaby i uprzyjemniła zwiedzanie. Wyobraźcie sobie, że bez problemu potraficie zarezerwować hotel w Stambule, zakupić bilet na autokar, a nawet rozumiecie tablice informacyjne w odwiedzanych zabytkach i muzeach. Takich okazji do praktycznego wykorzystania znajomości języka tureckiego podczas wycieczki nadarza się mnóstwo.

Z pomocą przychodzi Centrum Języka Tureckiego Lisan w Warszawie. Jego właściciele, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, otworzyli profesjonalne kursy języka tureckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Co więcej, mają już za sobą pierwszy, bardzo udany rok działalności. Ich celem jest nie tylko nauczanie języka tureckiego, ale również propagowanie tureckiej kultury poza zajęciami.

Lektorzy pracujący w centrum są jednocześnie autorami publikacji dydaktycznych, a także posiadają doświadczenie uniwersyteckie. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową CJT Lisan oraz jego profilem na FaceBooku.

Turecki nie gryzie!Właściciele CJT Lisan mają również propozycję dla osób potrzebujących znajomości podstaw języka tureckiego, które nie mają możliwości uczestnictwa w kursie. Przygotowali oni ciekawą pozycję książkową: Turecki nie gryzie!. Kurs przeznaczony jest dla osób zaczynających naukę, które chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka tureckiego na poziomie komunikacyjnym. Atrakcyjnym dodatkiem do książki jest płyta CD z nagraniami profesjonalnych lektorów. W przygotowaniu jest także słownik turecko-polski. Widać więc, że autorzy nie spoczywają na laurach.

Dla naszych czytelników mamy miłą niespodziankę: jeżeli zdecydujecie się na uczestnictwo w kursie języka tureckiego i podczas zapisów podacie hasło 'Turcja w Sandałach' to otrzymacie specjalny rabat w wysokości 10%!